اضافه بر تاریخچه :

درکاپارس از سال 89 فعالیت خود را به صورت حرفه ای و با دانش نوین شروع کرد و تاکنون که بیش از 10 سال می گذرد توانسته جایگاه ویژه ای در این صنعت داشته باشد و با فاصله زیاد، از سایر رقبای خویش، سهم بزرگی از این صنعت را بدست بیاورد. در سال 91 با جذب نیرو های کارآمد و متخصیصن توانست فعالیت خود در خصوص تولید انواع قطعات آسانسور گسترش داده و نه تنها در شهر خویش بلکه در کل کشور عزیزمان بازار را کنترل و مدیریت کند.

شبکه های اجتماعی درکاپارس :

درباره ما بیشتر بدانید

همیشه استفاده از آسانسور در ساختمان امری مهم بوده و در برخی اوقات باعث افزایش وجه و زیبایی یک شرکت می شود تا آنجا که شرکت ها به دنبال سفارش کابین اختصاصی برای آسانسور های خود می گردند. اما طراحی کابین آسانسور تنها برای شرکت های بزرگ نیست و اکثر افراد نیز از معماری و طراحی اختصاصی کابین آسانسور برای ساختمان های خویش استفاده میکنند تا وجه و زیبایی هرچه بیشتری به ساختمان های خود ببخشند. در همین حین بود که شرکت های بزرگی مانند درکاپارس پا به عرصه گذاشتند تا با بروز ترین امکانات و دانش فنی این نیاز ها را برطرف سازند. صنایع آسانسور درکاپارس از سال 89 فعالیت خود را به صورت حرفه ای و با دانش نوین شروع کرد و تاکنون که بیش از 10 سال می گذرد توانسته جایگاه ویژه ای در این صنعت داشته باشد و با فاصله زیاد، از سایر رقبای خویش، سهم بزرگی از این صنعت را بدست بیاورد.

این آغاز درکاپارس بود، اما هیچگاه فعالیت ما به طراحی کابین منتهی نشد و اکنون ما با گسترش فعالیت های خود قادر به تولید انواع قطعات آسانسور از قبیل شستی های احضار، تابلو فرمان، قطعات کابین، درب طبقه و... می باشیم که در این زمینه ها نیز توانسته ایم سهم بزرگی از بازار کشور را در دست بگیریم که این را مدیون اعتماد شما عزیزان و دانش فنی متخصصانمان هستیم. در سال 1390 این امکان برای عزیزان فراهم شد که از سراسر ایران به صورت اینترنتی از شرکت ثبت سفارش داشته باشند و کمتر از 2 هفته با بالاترین کیفیت سفارش خود را تحویل بگیرند و به جمع 4000 تایی ما به پیوندن پیشاپیش از اعتماد شما متشکریم.

شرایط ثبت سفارش و یا خرید از سایت را، شما عزیزان می توانید از برگه سفارش کابین به طور کامل مطالعه کنید. در اینجا قصد ما مرور کلی بر ویژگی های بارز شرکت درکاپارس می باشد. بر خلاف سایر شرکت های مشابه، درکاپارس پشتیبانی آنلاین دارد و شما عزیزان می توانید حتی در ساعات و ایام تعطیل از پشتیانی تلگرام یا واتس اپ ما استفاده کنید و یا مشاوره بگیرید که این امر بسیار مهم است.درکاپارس تمامی خدمات و یا محصول های خود را ضمانت 2 ساله می کند که این تنها به دلیل اعتمادیست که ما به کیفیت خدمات و محصولات خود داریم. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با داخلی های شرکت تماس گرفته تا به صورت کامل راهنمایی شوید.

درکا پارس تمامی خدمات و محصولات خود را ضمانت میکند.

از پشتیبانی 24 ساعته درکا پارس لذت ببرید.

اگر تا اینجا اعتماد شما را به خود جلب کرده ایم بسیار خرسندیم و خوشحال می شویم که شما عزیزان از فروشگاه ما دیدن کنید و تجربه یک خرید دلچسب و با اعتماد را با درکاپارس داشته باشید.