اضافه بر تاریخچه :

درکاپارس از سال 89 فعالیت خود را به صورت حرفه ای و با دانش نوین شروع کرد و تاکنون که بیش از 10 سال می گذرد توانسته جایگاه ویژه ای در این صنعت داشته باشد و با فاصله زیاد، از سایر رقبای خویش، سهم بزرگی از این صنعت را بدست بیاورد. در سال 91 با جذب نیرو های کارآمد و متخصیصن توانست فعالیت خود در خصوص تولید انواع قطعات آسانسور گسترش داده و نه تنها در شهر خویش بلکه در کل کشور عزیزمان بازار را کنترل و مدیریت کند.

شبکه های اجتماعی درکاپارس :

قفل درب آسانسور

این قفل درب توسط متخصصین درکا طراحی و تولید شده که قابل رقابت با سایر برند ها و نمونه های داخلی و خارجی می باشد. استفاده از بهترین مواد موجود در این قفل سبب کیفیت بالای و افزایش طول عمر آن شده.

تعداد خرید :

227 عدد

تعداد موجودی :

31 عدد

سربکسل

سر بکسل وسیله ای مکانیکی به همراه فنر و قلاب است که سیم بکسل روی آن سوار میشود. این وسیله فشارهای زیاد دینامیکی را تحمل می کند.به آسانی متصل و جدا می گردد و یک وسیله جمع و جور، سبک می باشد.

تعداد خرید :

59 عدد

تعداد موجودی :

52 عدد

اشکی سیم بکسل

هر وقت سخن از سیم بکسل می شود نحوه اتصال آن نیز مطرح می شود. اتصال سیم بکسل به پاراشوت باید توسط اشکی و سه بست در طرفین انجام شود و این اتصال باید آنقدر قوی و قابل اطمینان باشد که در زمان وقوع عمل حادثه ای رخ ندهد.

تعداد خرید :

83 عدد

تعداد موجودی :

40 عدد

استپ قارچی

استپ های قارچی کلید (Push Button) های فشاری برای قطع در مواقع لزوم و اضطراری هستند که در کنار ماشین الات صنعتی قرار می گیرند. این کلید ها یکی از لوازم مورد نیاز برای قطع اتصال آسانسور در مواقع خطر بوده و همچنین جهت مدیریت و کنترل برخی فعالیت ها مورد استفاده قرار می گیرند.

تعداد خرید :

38 عدد

تعداد موجودی :

20 عدد