اضافه بر تاریخچه :

درکاپارس از سال 89 فعالیت خود را به صورت حرفه ای و با دانش نوین شروع کرد و تاکنون که بیش از 10 سال می گذرد توانسته جایگاه ویژه ای در این صنعت داشته باشد و با فاصله زیاد، از سایر رقبای خویش، سهم بزرگی از این صنعت را بدست بیاورد. در سال 91 با جذب نیرو های کارآمد و متخصیصن توانست فعالیت خود در خصوص تولید انواع قطعات آسانسور گسترش داده و نه تنها در شهر خویش بلکه در کل کشور عزیزمان بازار را کنترل و مدیریت کند.

شبکه های اجتماعی درکاپارس :

سوالات متداول درباره درکا

 • ضمانت بازگشت محصولات چگونه است ؟

  درکا پارس تمامی خدمات خود را تا 2 سال پس از سفارش ضمانت کرده و به کیفیت و روند تولید شرکت خود اعتماد کامل دارد. محصولاتی که در فروشگاه درکا پارس به فروش می رسند نیز از لحاظ کیفیت و اصالت ضمانت می شوند و مشتریان نیز درصورت وجود مشکل در محصولات می توانند با داخلی شرکت تماس حاصل فرمایند.

 • زمان ارسال محصولات چقدر است ؟

  بلافاصله بعد از سفارش از سایت، تیم درکا پارس به برسی موجودیت کالا پرداخته و سفارش را تایید می کنند. پس از تایید کالا، محصول برای مشتری با توجه به وزن و ماهیت آن توسط ماشین های سنگین ارسال می شود و ظرف مدت چند روز به دست خریدار می رسد.

 • هزینه ارسال چگونه محاسبه می شود ؟

  هزینه ارسال کالا بر عهده خریدار بوده و به صورت توافقی با راننده می باشد و شرکت درکا پارس هیچگونه تعهدی در این باره نخواهد داشت.

 • آیا امکان مرجوعیت کالا وجود دارد ؟

  همانطور که گفته شد مرجوعیت کالا تنها زمانی امکان دارد که در مفاد قوانین درکا پارس باشد و در صورت خرابی های خارجی شرکت درکاپارس هیچگونه مسئولیتی نمی پذیرد. چنانچه خریدار پس از سفارش از سفارش خود پشیمان شود درصدی از مبلغ پرداخت شده کسر می شود و ارسال کالا لغو خواهد شد.

 • گارانتی درکاپارس چگونه می باشد ؟

  امروزه کیفیت امری مهم برای جلوه بهتر شرکت و همچنین رضایت بالای مشتری می باشد بنابراین درکاپارس به دنبال کسب رضایت و همچنین جایگاه بالاتر می باشد. برای کسب اطلاع از شرایط گارانتی با شماره های دفتر تماس حاصل کنید.
  05136904819-20

 • پیگیری سفارشات چگونه است ؟

  در مرحله اول نیازی به پیگیری سفارشات نیست تنها در صورتی که ارسال کالا بیش از 2 هفته طول بکشد مشتری می تواند با پشتیبانی شرکت در تلگرام یا واتس اپ تماس حاصل کرده یا به داخلی های شرکت تماس بگیرید.

درصورت وجود هرگونه سوال احتمالی با ما تماس بگیرید.